İZMİR İŞ DÜNYASI SERKAN ŞAHİN’İ KONUŞUYOR…

İZMİR İŞ DÜNYASI SERKAN ŞAHİN’İ KONUŞUYOR…

24 Haziran 2022 - 14:17

Almanya’nın Berlin Şehrinde ve Dubai’de Yaptığı Yatırımlar İle dikkat çeken Şahin Holding İnvest firması Serkan Şahin, yeni yatırımlar için şimdi de gözünü İzmir’e dikti. 
Türkiye zorlu bir süreçten geçerken, Türk iş adamı Serkan Şahin yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Yunanistan’a yat yapımı konusunda merak edilenleri anlatan Şahin ısrarlı teklifleri geri çevirmeyerek yeni yatırımlar peşinde olduğunu ifade etti. 
Yat yatırımında İzmir’in konuştuğu adam Şahin Holding ınvest firmasının sahibi Serkan Şahin yatırımlarında İzmir startını verdi… Serkan Şahin yıllarca yaşadığı yurtdışında yatırımlara yeniden hayat verdi. Binlerce kişiye iş imkânı yarattı.  İzmir iş dünyası, bu ismin Ege kentine yatırıma geldiği görüşünde hemfikir olduklarını belirtiyorlar.  Şahin İzmir’de ve civarında dev şirketlerinden oluşan Şahin Holding İnvest firması zengin bir portföyü de sahip.
Yat Yatırımında İzmir in konuştuğu Adam İzmir’e yeni yatırımlar yapacağını da belirtti. Şahin Holding İnvest firması sahibi Serkan Bey; İzmir’e talih kuşu kondu diyerek başladığı sözlerinde; “Anadolu kentlerinden de çok sayıda teklif geliyor yatırım yapmam için fakat şu anda düşünmüyorum, önceliğim İzmir. Aslında daha önceleri yurt dışında yaşarken yatırım olsun, yardımlar olsun ülkem için çalışmak beni oldukça motive ediyordu. Beş yıl önce Türkiye’de yatırım yapmaya karar verdim.  İstanbul’dan ısrarlı teklifler gelmesine rağmen ben İzmir’i seçtim” dedi.

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı
İzmir'de yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı: 5 yaralı
TBMM Başkanı Şentop'tan, İsrail'e kınama
TBMM Başkanı Şentop'tan, İsrail'e kınama