Güle güle
Öykü Orakcı

Öykü Orakcı

Öykü Orakcı
  • Instagram

Güle güle

05 Ağustos 2022 - 12:41

Engellemişsin.Yetmemiş bir de haber göndermiş; ‘’kendini vazgeçilmez sanmasın, bırakırım’’ demişsin. EngellesiN! Ama bir daha o engeli açmasın. Bıraksın ama bir  daha  geri  gelmesin çünkü  o geri dönüş samimi gelmiyor bana. Haber göndermek nedir? Karşılıklı konuşamayacak ne olabilir?

 

Kendimi vazgeçilmez sandığım da yok. Aksine herkes vazgeçebilir, vazgeçiledebilir.Aşkıyla yandığınız biri için bir zaman sonra duygular değişebilir. Beklentiler, şartlar değişebilir. Her şey sonsuza dek sürmeyebilir. Her şey sonsuza kadar süredebilir. Denge önemlidir. Zaten hayatta, denge her şeyde önemli değil midir? Bırakabilirsiniz, yoran, yıpratan, kendinizi kendinize ezdiren durumlarda, kırmadan, dökmeden tabi ki bırakabilirsiniz.

 

Bırakınca, dönüp bakmamak, merak edip dosttan arkadaştan sormamak, takip etmemekte gerekmez mi? Olması gerektiği gibi saygı sınırını aşmadan bırakmak gerekmez mi? Haber göndermek yerine gelip, uygun bir dille konuşmak daha iyi olmaz mıydı?  O kadar hatırım yok muydu? Engellemiş, o da yetmemiş, bir de haber göndermişsin.Yine de güle güle yolun açık olsun...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar