Bayraklı İzmirliler Derneği Başkanı Hatice Tokbaş’tan...

Bayraklı İzmirliler Derneği Başkanı Hatice Tokbaş'tan dayanışma teşekkürü

21 Ocak 2021 - 15:43 - Güncelleme: 21 Ocak 2021 - 16:06

Bayraklı İzmirliler Derneği  coronavirüs salgınıyla mücadelede ve 30 Ekim depreminde büyük bir dayanışma  içerisinde olarak, yönetim kurulu üyelerimizle olanak yaratarak büyük bir gönüllülük ağı oluşturdu.

Bayraklı İzmirliler Dermeği Başkanı Hatice Tokbaş, ‘’10 ay gibi bir sürededir ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız sürüyor salgınla mücadelede gıda başta olmak üzere maddi olarak kira, elektrik ve su faturaları karşılanmıştır. Maddi olanakları olmayan öğrencilerin derslerine girebilmesi için tablet bilgisayar desteği kitap kalem defter yardımı sağladık.

30 Ekim Depremi sonrası ihtiyaç sahibi depremzede ailelere ulaşmaya çalıştık ve süreklı alanlardaydık battaniye, gıda malzemesi, yatak, halı, bebek maması,  bebek bezi,  hijyen malzemesi, soba, odun sıcak çorba, Sandviç, içecek desteğimizde oldu.

Bu çalışmalarımızda da büyükşehir belediyesi ve bayraklı belediyesi sosyal isler birimi VE AFAD’ la iş birliği içerisindeydik. Ayrıca sivil toplum örgütleriyle dayanışma içindeydik.

Sloganımız ‘’ hayat paylaşınca güzeldir’’ daha sayamadığım dernekler olabilir hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

''İzmir Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği'ne,İzmir’de iyilik var platformuna,  ATH sigorta Aysun Tokbaş'a, Ege kadın dernekleri federasyonu Yalcın kocabıyık’a, Temas emzirme ve anne sütü gönüllüleri dernek başkanı Melek Kılınç'a, Denizli Gömeçliler dernek başkanı Engin Akdemir'e 118 R Lions dernekleri genel yönetmeni Esengul Karasoy Erkan'a,  Uluslararası turizm dernekleri skl yönetim kurulu Baskan yardımcısı Aydın Tokbaş’a,  Smryna Lions dernek başkanı Özcan Turhan'a, Seyfeli tekstil  Lion Ayhan Seyfeli'ye, Lion Yakup Özdonan'a,Eruslu hijyen bebek bezi merkezine, Gaziantep menemen platformu Celal Cantepe'ye, Genç romanlar derneği Başkanı Sonat Coku'ya,  11 8 R Lions 2 bölge başkanı Serhan Sen'e,Bebek İstanbul Ataşehir mağazası akd kist Asiye hanım’a, Ana okulu psilolojik destekleri için Tolga Özel Eğitim Merkezi Kamile Çubuk’a, Abdülkadir İngenç'e İzzet Karakuyu'ya, Ali Karakuyu'ya, Pergamon Lions Kulüp Başkanı Ömer Yöntem'e teşekkür ederim.''

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Borç yapılandırmasında ilk taksit için son tarih 1 Mart
Borç yapılandırmasında ilk taksit için son tarih 1 Mart
Merkez Bankası Şubat ayı faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası Şubat ayı faiz kararını açıkladı