CHP Bayraklı Meclis Üyesi Ertuğrul Civelek’ten O Eleştirilere...

CHP Bayraklı Meclis Üyesi Ertuğrul Civelek'ten O Eleştirilere Yanıt

22 Ekim 2020 - 10:18 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 10:44

CHP Bayraklı Meclis Üyesi Ertuğrul Civelek, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın halay çekmesini eleştirenlere yanıt verdi.

Meclis Üyesi Ertuğrul Civelek; ‘’Bayraklı Belediyesi’nin 19 Ekim muhtarlar günü dolayısıyla düzenlediği gece de  Bayraklı belediye başkanı sayın Serdar Sandal muhtarlarımızın ısrarını kıramayarak 8 kişiyle üç dakika halay çekmiştir.

Muhtarlar gününde birçok Ak Partili muhtarımızda vardı. Hem muhtarlarımıza hem de eşlerine katılımlarından dolayı da ayrıca teşekkür ederiz ama üç dakikalık halay için sayfalarında yorum yapan ‘’Oradakilerin Allah Belasını versin’’ diyen kişilere de bu hakaretleri hiç yakıştıramadım ve çok üzüldüm.

Pandemi sürecinde gece gündüz çalışan halkla, vatandaşla, esnafla iç içe olan belediye başkanının üç dakika halay çekmesini sadece başka partilere sempatizanlığınızdan eleştiriyorsunuz. Kimi vekillerin düğünleri, sosyal mesafesiz mitinglerini konuşalım isterseniz bakalım o zaman sayfalarınızda ‘’Allah belalarını versin’’ diyebilecek misiniz? ’’ açıklamasında bulundu.

 

Corona tedbirlerini ihlal eden AKP’li vekil Cemil Yaman’a ceza!

Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Borç yapılandırmasında ilk taksit için son tarih 1 Mart
Borç yapılandırmasında ilk taksit için son tarih 1 Mart
Merkez Bankası Şubat ayı faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası Şubat ayı faiz kararını açıkladı