Gerçekleştirilen ziyaret sonrası açıklama yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir İl Başkanı Recep Doğru, "Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir İl Başkanlığı olarak; Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte,Karşıyaka Belediye Başkanımız Sn. Behice Yıldız Ünsal'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.
Başkanımız ile güzel bir sohbetimiz oldu. Herhangi bir istek ve talebimizde her daim yardımcı olacaklarını beyan ettiler.Bizlere yakınlığı samimiyeti ve misafirperverliği için şahsım yönetim kurulumuz ve tüm üyelerim adına Karşıyaka belediye başkanımıza teşekkür ediyorum." dedi. Haber- Ece İçmez
![](https://www.egeningazetesi.com/images/files/2024/05/663bce57301c3.jpg)